TATLISES GIDA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR..

TATLISES GIDA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR..
İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses şirketler grubu, günümüze kadar bünyesinde; Tatlıses Gıda, Ses Ajans, Tatlıses Turizm, Tatlıses Havacılık ve Tatlıses Prodüksiyon Hizmetleri ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve yatırımlarına ara vermeden devam etmiştir.

İlk olarak 1990 yılında ‘Tatlıses Kebap ve Restoran’ işletmeciliği faaliyete başlayan Tatlıses Gıda, 2010 yılında yoğun talep üzerine franchise sektörüne Tatlıses Çiğ Köfte markasıyla giriş yapmıştır. Kurulduğu ilk andan itibaren geleneksel çiğ köfteyi yurtiçi ve yurtdışında temsil etmeyi görev edinmiş ve bu konuda yaptığı çalışmalarla kısa sürede amacına ulaşmıştır. Ve bugüne gelindiğinde

Türkiye genelinde 250 bayisiyle hizmet vermeye devam etmektedir. 2014 yılında ise Tatlıses Lahmacun ve Tatlıses Europe markasıyla franchise konseptini genişletmiştir. Franchise sektörüne başlarken; markanın getireceği avantajların farkında olan firma; bu avantajını ürünlerine yansıtarak, kısa sürede müşterilerinin gözünde güven markası olmayı başarmıştır. Tatlıses gıda faaliyet gösterdiği sektörde güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla başarılarının sürekliliğini sağlayarak gıda sektöründe uzun yıllar hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Ürünlerimizin tamamı yöresine ve mevsimine uygun hammadde ile hiçbir katkı ve koruyucu maddesi kullanılmadan üretilmektedir. 2013 yılında Türk Standartları Enstitüsü ile yapılan ortak çalışma sonucu, çiğ köfte kriteri firmamız tarafından oluşturulmuştur. Aynı zamanda çiğ köfte sektöründe ilk helal sertifikası TSE ve GİMDES tarafından Tatlıses Çiğ Köfteye verilmiştir. Bunun yanında yine Türkiye’de bir ilk olarak çiğ köfte ve lahmacunumuz her yıl Belçika’da düzenlenen Avrupa Tat Ve Kalite Ödülünü (İTQİ) almaya hak kazanmıştır. Sayın İbrahim Tatlıses’in ‘ Ben yemediğimi, yedirmem’ ilkesini benimseyerek, kalite ve lezzetimizi bayilerimiz aracılığıyla Türkiye ve Avrupa’da müşterilerimiz ile buluşturmaya devam ediyoruz. Franchise verirken yatırımcıların, birebir işletmesinin başında durmasına ve işletmeleri ile ilgilenmesine özen gösterip, dükkânın merkezi lokasyonlarda, yaya ve araç trafiğine uygun olmasına dikkat ediyoruz. Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği için yatırım maliyeti; 20.000 TL-30.000 TL arasında, Tatlıses lahmacunlarda ise yatırım maliyeti ortalama olarak 150.000 TL ile 250.000 TL arasında, mağazanın metre karesine ve mimarı durumuna göre değişiklik göstermektedir.