HACIBAŞAR’LI OLMAK…

1955’ten Bugüne… Başar kardeşler olarak çocuk denecek yaşlarda Yayla Kebap Evi adında başladığımız küçük kebapçı dükkanında çok kısa sürede lezzetimiz ve kalitemizle nam yaptık. Öyle ki şehrimizin bütün devlet erkânını ağırlıyorduk. Şehir dışından ve yurt dışından gelen misafirlerin uğrak yeri olduk.

Markamız Hacıbaşar, güneydoğu yöresinin yemekleri ve kebaplarının lezzetlerini yılların vermiş olduğu tecrübe ile hem paket hem de masa servisi olarak sisteme entegre etmiştir. Bu sistem sizlerden gelen talep üzerine de franchising sistemi ile birleşmiş ve sektöre yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımızın tüm taleplerine cevap verecek duruma gelmiştir. 2020 yılında Hacıbaşar artık müşterilerinin kendilerini koyduğu yere daha da layık olmak ve günümüz gereklilikleri ile geleneksel lezzetten kopmadan müşterilerine daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde ürünlerini ulaştırmak adına Hacıbaşar Express modelini oluşturdu. Pandemi döneminde üretim tesisi kurarak 3 yeni Hacıbaşar Ekspress şubeleri açarak hizmet veren tek markayız. İşimizi doğru ve sistemli yaptığımız için sektörümüzün %95 i ne yapacağını düşünürken biz tüm önlemler çerçevesinde 2 gün içerisinde tüm sistemimizi uyumlu hale getirerek müşterilerimizin evlerinde olmaya devam ettik. Bu Hacıbaşar’ın dinamik yapısı ve müşteri memnuniyeti hakkında oldukça büyük bir nokta oldu.
Hacıbaşar Konseptleri Hacıbaşar ihtiyaçları karşılayıp fark katmak için çıktığı bu yolculukta iki konsept geliştirdi. Hacıbaşar Exclusive ve Hacıbaşar Express.

Hacıbaşar Başarı Anahtarı
Hacıbaşarlı olmak, ürünleriniz kapınıza kadar gelir eğitim verdiğimiz ustalar ve personelimiz tarafından hizmet kalitesi ile perçinlenir varoluş sebebimiz olan müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti ulaştırırız ancak biz tüm bunları sizler için hazırlarken sizden istediğimiz tek ve yegane şey dükkanınızın başında durmanız ve bizlerle beraber tüm sistemin kontrolünü elinizde tutmanız olacaktır. Biz sizin için hazırız sizi de söz konusu lokasyonda başarıya götürecek anahtarımızı her açıdan paylaşmak için buradayız. Buyurun kahveye…