BUBBLEBREATH TÜRKİYE

a Sweet Breath...
2018 yılında AR-GE-ge çalışmalarına başlayan firmamız 2019 yılı sonu itibariyle hızlı bir çıkış planlamaktadır. Piyasada birçok tatlı firması olmasına rağmen BUBBLEBREATH TÜRKİYE farklı konsepti geniş menüsü ile birbirinden farklı lezzetleri çatısı altında toplamaktadır.

Firma Yöneticileri Franchise sektöründe yıllarca mesai harcayan ve sektörde başarılı işlere imzalar atan ekibiyle bu sektörde de alt yapısı güçlü ve dinamik bir ekip olarak yola çıkmıştır. Franchise ile ilgili hem yurtiçi hem de yurtdışı görüşmelere başlayan firmamız konsepti ve geniş menüsü ile tüm yatırımcılarının ve takipçilerinin fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Firma yurtdışındaki görüşmelerini hızlandırmış ve çalışmalarına 2020 yılı başında İsviçre ve Hollanda ile ilk adımlarını atacaktır. Sizde Ailemize katılmak ve bu lezzetlerin bir parçası olmak istiyorsanız Yöneticilerimiz ile irtibata geçip fizibilite ve lokasyonlar için gerekli çalışmaları ortak yönetmeli ve doğru yatırıma hep birlikte gitmelisiniz.

Tüm şartlarda anlaşmalar sağlandığı sürece proje işyerlerine 45 iş günü içerisinde uygulanır ve yatırımcımıza teslim edilir. Bunlara istinaden mağaza ekip arkadaşlarına ürün, yazılım ve satış eğitimleri verilip tamamlandıktan sonra mağazamız müşteri kabulüne başlar ve Merkez Eğitim ekibimiz 1 hafta süre ile mağazada bulunur.

BUBBLEBREATH TÜRKİYE FRANCHİSE ADAYLARINDA ARADIĞI ÖZELLİKLER
 Girişimci bir ruha sahip, başarma azmi yüksek bir yapıda, ekip çalışmasını bilen bir yapıda, zamanını BUBBLEBREATH TÜRKİYE için harcayabilecek bir durumda, finansal takip, ürün kontrol ve yönetimini yapabilecek, merkez ile koordineli çalışabilecek