Ufrad Gelenekselleşen Seminerleriyle Her Yıl Olduğu Gibi Katılımcılara Franchise Sistemine Dair Bilgiler Verdi

CNR Fuar Merkezinde gerçekleştirilen 28. Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı çerçevesinde, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak yönetiminde düzenlenen seminer programı katılımcılar tarafından ilgi gördü.
UFRAD ve Media Fors Fuarcılık tarafından CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen Bayim Olur Musun? Franchising ve markalı bayilik fuarında UFRAD tarafından seminer programı organize edildi. Celal Toprak yönetiminde, fuar alanı içerisinde oluşturulan seminer alanında 4 gün boyunca sunumların gerçekleştirildiği etkinlik kapsamında UFRAD Yönetim Kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda uzman konuşma yaptı. Fuarın ilk gününde, Güvenilir Ürün Platformu’ndan Celal Toprak Moderatörlüğündeki ‘Güvenilir Ürün, Güvenilir Hizmet’ konulu seminerin açılışını yaptı. Ardından İTO Sayman Üyesi ve Gıda İhtisas Komite Başkanı Ahmet Özer, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özer Ergün, ETÜDER ve G2M Eksper’den Melih Şahinöz ve TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan konuyla ilgili katılımcıları bilgilendirdi. Fuarın 2’nci gününde ilk olarak Franchise&More Danışmanlıktan Osman Faik Bilge ‘Franchise Nasıl Kazandırılır?’, İhracatı Geliştirme Merkezinden Murat Işık ‘Girişimciler İçin Devlet Destekleri’ konularını ele aldı son olarak ERA Real Estate Avrupa Başkanı Francois Gagnon ‘Avrupa’da yılın Ülkesi Türkiye’ konulu seminer ile katılımcılara bilgi aktardı. Fuarın 3. Gününde seminerin açılışını MR. Jeff Genel Müdürü Gökhan Karakoç ‘Mr Jeff Bayiliği Dijital Dünya ile Buluşturuyor’ konulu sunumuyla yaptı. Ardından avukat Süleyman Soysal ‘Rekabet Yasasına Göre Tedarik Kısıtlaması’ ,TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan ‘Master Franchise Almak’, eOfis Satış Müdürü Somi Aghazadeh ‘Sanal Ofis Sektörünün Yatırımcılara Sunduğu Avantajlar’ ve son olarak Coldwell Banker Türkiye Franchise Satış Koordinatörü Ayhan Kaya ‘Bitmeyen Fırsatlar Ülkesi! Fırsatları Doğru Zamanda Yakalamak’ konulu seminerle katılımcıları bilgilendirdi.
Fuarın son günü ise ilk olarak İstanbul Aydın Üniversitesi’nden Prof. Dr. Sedat Aybar, ‘Küresel Ekonomide Türkiye’nin Yeri’ konusunda bilgi verdi. Daha sonra Bereket Döner Yönetim Kurulu Başkan Vekili Muhammet Nezif Emek ‘Ustadan Sisteme’, MNG Yönetiminden Aydoğan SÜER ‘Kazandığın Kadar Öde’ konuları hakkında konuşmalarını yaptılar. Son olarak ERA Real Estate Franchise’den Turgay Tutar ‘Kendi İşinin Patronu Olmak’ konulu sunumuyla kapanışı yaptı. Fuar kapsamında düzenlenen seminerler sayesinde marka yetkilileri ve girişimciler franchising sistemi hakkında bilgi alma fırsatı buldu.