Flamingo De Luxe Ziyafet Ve Balo Salonları

‘’FLAMİNGO DE LUXE bir prestij, statü ve kalite sembolüdür. Bunu çok iyi anlayıp doğru sunmak gerekir. Herkes müşterimiz olamaz ve her girişimci yatırımcımız da olamaz’’ diyen Flamingo De Luxe Ziyafet ve Balo Salonları Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tokgöz sorularımızı yanıtlıyor.
Sizi ve şirketinizi kısaca tanıyabilir miyiz? Beni ve şirketimi tanıyabilmeniz için De Luxe ailesiyle direkt ve dolaylı olarak temas etmeniz veya bizi müşterilerimize ya da iş ortaklarımıza sormanız gerekir. Bu özel bir Flamingo Family Clup (FFC) ayrıcalığıdır.
Neyi franchise veriyorsunuz? Tam olarak yıllardır birikmiş sektör tecrübemizi franchise veriyoruz. Bununla birlikte yaptığımız tüm operasyonel faaliyetlerimizi, kurumsal alt yapı çalışmalarıyla bütünleştirerek memnuniyeti ön plana çıkartıp, eğitimli ve yetişmiş personelle birlikte hizmet sunumunu tamamlıyoruz.
Nasıl franchise veriyorsunuz? Genel olarak ciddi düşünen tüm yatırımcılarımıza fikir olarak açığız,ama başlık halinde verecek olursak 3 yatırımcı modeliyle yatırımcılarımızın karşısına çıkıyoruz.
1-Yeni Yatırımcı Modeli 2-Organizasyon Yatırım Modeli 3-Hazır işletme Modeli
İlk Franchise Kırşehir’e Vermişsiniz Hayırlı Osun? Evet, teşekkür ederim Kırşehir’in önde gelen ailesi, saygın ve kıymetli iş adamı Sayın Hasan ERASLAN ile karşılıklı franchise sözleşmesi imzaladık. Bu anlamda çok mutlu ve heyecanlıyız. Kayserinin ticari zeka anlayışı ve Kırşehir’in Ahiliği ile birleşince ortaya gerçekten güzel şeyler çıkacağına canı gönülden inanıyorum.
Önümüzdeki yıllarda hedefleriniz nelerdir. Şu anda Almanya, Fransa,Hindistan ve Dubai de AR-GE çalışmaları yürütüyoruz,yakın zamanda bu bölgelerde ofis açma planlarımız var.Bununla birlikte Türkiye’de her ilden sadece bir yatırımcıya franchise vermeyi düşünüyoruz. Tüm illerimizden yoğun talepler var, fakat doğru ve ciddi yatırımcıları bulup tüm Türkiye’de bu işin nasıl yapılması gerektiğini herkese göstermek istiyoruz.
Franchise hizmet bedeliniz nedir? Organizasyon sektörüne adım attığımız günden bugüne para kazanmaktan daha çok başarı ve müşterilerimizin memnuniyetini önemsedik. Bu düşünce yıllar sonra bugün bize franchise verebilmek için mevcut olması gereken birikimi ve alt yapıyla referanslar güvencesi ile bu yola çıkma cesaretini gösterdi. Bizim beklentimiz ilk gün olduğu gibi ticari kazançtan ziyade önce Türkiye daha sonra uluslararası arenada bu misyonu başarı ile icra etmektir. İş ortaklarımızdanda beklentilerimiz bu yöndedir. Görüşmelerimiz başladıktan sonra finans konusunda karşılıklı menfaatler güdülerek ortak bir noktada buluşulacağı inancı içerisindeyiz.