Çözüm Ortağınız: Başarsoft

1997 yılında kurulan Başarsoft’un başlıca çalışma alanı, esas olarak MapInfo teknolojisi ile Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) çözümleri oluşturmaktır. Başarsoft şu anda Türkiye’deki MapInfo distribütörü ve orta doğu ortakları için bir çözüm merkezidir ve köklü partner kanalları ile çalışmaktadır. Aynı zamanda MapInfo’da ve coğrafi teknolojilerde çözüm sunmaktadır.
Bugün %100 yerli sermayesi ile sektöründe öncü olarak en güncel harita verisini sunan Başarsoft, her biri Ar-Ge merkezi olan 3 ofisi ile siz değerli müşterimize ulaşmaktadır. Güçlü ve her zaman teknolojiyi takip eden takım arkadaşları ile kamu ve özel sektöre lokasyon tabanlı yazılımlar üretmektedir. Sektörünün lokomotifi olan pek çok markaya katma değerli hizmetler ve servisler sunmaktadır.   
Rekabetçi piyasa koşullarında bir adım önce olabilmek için rakiplerinizi her açıdan takip etmeli ve hedef kitlenizi iyi analiz etmelisiniz. Markanızı büyütürken; mevcut mağaza konum, rakip ve demografik verilerine dayanarak benchmark analizi ile yeni şubelerinizin lokasyonunun seçiminde Geomarketing uygulamamız ile destek oluyoruz. Geomarketing sizlere sadece doğru şube yer seçimi için mikro analizler sunmaz aynı zamanda şube etki alanlarınızı, dağıtım planlama, şube performans ve bölgesel satış hedeflerinizin belirlenmesi için lokasyon bazlı analizler sunar.
Başarsoft, çözüm sunduğu ortaklarına sadece geliştirdiği yazılımlar ile yazılımlarını destekleyecek servisler ve veriler ile müşterilerinin operasyonunu uçtan uca çözecek sistemler sağlamaktadır.