Türkiye’nin Tek Butik Zincir Kahve Evi: Gönül Kahvesi

2002 yılında İzmir’de doğan Gönül Kahvesi, şuan 90 ’ı aşkın şubesi ile hizmet veriyor. 2007 yılı Gönül Kahvesi’nin franchise sistemine geçiş yılıdır. Akılcı kurgulanmış ve sade işleyişi ile riskleri ilk başta yok ederek ilerlediği için, Gönül Kahvesi kendisini sürekli bu sektörde geliştirmekte ve farklılaştırmaktadır. Sağlam temellerinden gelen gücü, sürekli inovatif düşünce yapısıyla birleştirerek geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. Aynı yıl içerisinde Gönül Harmanı Espresso Kahvesi Türkiye Kahve Yarışması’nda 1.’lik elde etmiştir. Gönül Kahvesi’nin şu an itibariyle yurt içi ve yurt dışından almış olduğu ödüllerin toplamı 14’e ulaşmıştır. Gönül Kahvesi; “Dünya’da bir gün herkes Türk Kahvesi’ni tadacak.” hedefi doğrultusunda, yurt dışında da hızla büyümekte. Avusturya, Bahreyn ve Bosna-Hersek’ten sonra şimdi de Almanya/ Berlin’de.  Gönül Kahvesi, yurt içinde de hızla büyümeye devam ediyor. Yakında Mersin Erdemli Novada Avm’de hizmet vermeye başlıyor. Ayrıca yenilenen konseptiyle Bursa İnegöl Avm, Bursa/Görükle, Giresun ve Gaziantep Prime Mall Avm’de misafirlerini ağırlıyor. Gönül Kahvesi Türkiye’nin tek butik zincir kahve evidir. Menü içecek ağırlıklı, bu içecekler arasında formülü Gönül Kahvesi tarafından özel olarak geliştirilen Türk kahvesi çeşitleri bulunuyor. Gönül Kahvesi; birbirinden özel kahve çekirdeklerini harmanlayarak Türk Kahvesi’ne gerçek kimliğini kazandırdı. 4 farklı bölgeden 4 ayrı değişik çekirdek harmanlandı ve adına da Gönül Harmanı Türk Kahvesi dendi. Özel ürünlerinin arasında ‘Damla Sakızlı Türk Kahvesi, Kakuleli, Keçi Boynuzlu, Çikolatalı Türk Kahvesi çeşitlerinin yanı sıra, Espresso bazlı kahveler ile Aromalı ve Yöresel Filtre Kahve çeşitleri, Anadolu’muzun çok uzun yıllardır kahve olarak isimlendirdiği Çitlenbik (Melengiç) , çay, bitkisel çaylar ayrıca hiçbir kimyasal ve koruyucu içermeyen, taze meyvelerden üretilen cheesecake sosları ve meyvenin kendisini içiyor hissi veren yine taze meyvelerden üretilen meyve suyu çeşitleri, salep, sıcak çikolata gibi içecekler ürün gamında bulunurken, özel kahvaltı menüsü, börekler, sandviçler, dondurma ve pasta çeşitleri de menüde yer almaktadır.
Gönül Kahvesi Express Ürettiği yaratıcı çözümler doğrultusunda, gelenekselleşmiş mağazacılık anlayışının dışına çıkan Gönül Kahvesi, yeni şube açılışlarının yanı sıra mobil üniteye de geçerek, şubelerinde satışa sunduğu ürünlerinin tümünü de kapsayan al-götür servisiyle Gönül Kahvesi Express’de misafirleriyle buluşturmayı hedefliyor.
Gönül Kahvesi Kampüs Gönül Kahvesi Kampüs konseptiyle, zengin ve leziz menü içeriğiyle üniversite öğrencilerinin bir numaralı gözdesi olma yolunda hızla adımlar atıyor. Işık Üniversitesi Maslak ve Şile kampüslerinde misafirlerini ağırlamaya başladı.
Gönül Kahvesi Orient Gönül Kahvesi, yepyeni Gönül Kahvesi Orient konseptiyle misafirlerini ağırlamaya başladı. Çok özel çeşitli tatlar ile 400m² ve üzerinde alana sahip olan, tercih eden Gönül Kahvesi şubeleri nargileli konseptte misafirlerini ağırlıyor. İstanbul Venezia Avm ve Giresun şubeleri Gönül Kahvesi Orient konseptiyle misafirlerini ağırlamaya başladı.