Uluslararası Bir Marka: Juste

Juste,  anlık ve keyif için tüketilen ürünleri en sağlıklı ve lezzetli şekilde tüketici ile buluşturmayı amaçlayan merkezi Hollanda Amsterdam’da bulunan Selmorin Global’e ait, Çin’den Fransa’ya gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde tescilli uluslararası bir gıda markasıdır. Juste Franchise Systems, uzun yıllara dayanan hijyen ve gıda ham maddeleri üretimi tecrübesi ile uluslararası pazarlarda kültürel ve geleneksel tatların harmonisi olan ‘Juste’ markasını oluşturarak, özellikli kahve çekirdekleri ve dünya mutfağının vazgeçilmez hazzını sevenleri ile buluşturmayı hedeflemiştir. Kiosk, cafe ve cafe&bistro şeklinde hizmet veren noktaları ile ‘Juste’, hem görsel hem ekonomik olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.
Bilhassa Avrupa, MENA ve Asya bölgesinde yayılmayı hedefleyen ‘Juste’, yatırımcısına girişimci olmanın hazzını tattırmayı hedeflemiştir. Zengin menü ve kahve / çay seçenekleri, özel tatları ve uygun satış fiyatları ile çok kısa bir zamanda müşterilerin ilgi odağı haline ‘Juste’, profesyonel pazarlama ve franchising ekibi ile yatırımcılarına en üst düzeyde hizmet vermektedir.
Juste, bağlı bulunduğu Selmorin Global’in uluslararası pazarlardaki tecrübeleri ve bilgi birikimi ile dünyanın her bölgesinde operasyonel faaliyetlerini sürdürebilecek teknik alt yapı ve profesyonel ekibi bünyesinde barındırmaktadır.