Ufrad Geleneksel İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

UFRAD üyeleri, Bursa Kebap Evi ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Sıcak ve samimi bir işbirliği fırsatı yaratan iftar yemeğine UFRAD üyelerinin yanı sıra Franchising sektörü temsilcileri de katıldı.
İftar yemeği öncesinde gerçekleştirilen UFRAD Yönetim Kurulu toplantısında üyelik başvuruları değerlendirmelerinin yanı sıra, gelecek döneme ait birçok faaliyet planlamaları da yapıldı. Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında UFRAD İftar yemeğine geçildi.
Yüzün üzerinde üyenin katılım sağladığı UFRAD Franchising Derneği Geleneksel İftar yemeği UFRAD Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın’ın ev sahibi Bursa Kebap Evi’ne plaket takdimi ile sona ermiştir. Sıcak ve samimi bir işbirliği fırsatı yaratan iftar yemeği üyelerimizi ve Franchising sektörünü bu yılda bu anlamlı günde bir araya getirmiştir.
Sektörümüzün her geçen gün büyümesinin yanı sıra markalarımızın daha kurumsal ve yurtdışı hedeflerine odaklı ilerlemelerini memnuniyetle takip ettiğini ve desteklediğini belirten UFRAD Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın, “Yatırımcıların markalarımıza karşı olan ilgisi, dünya pazarlarında yükselen başarılarımız ve her geçen gün genişleyen UFRAD ailemiz ile Franchising sektörü gelecek dönemde hizmet ihracatına ve ekonomimize hissedilir katkılar sağlayacaktır” dedi.