Hot Döner, Büyümeye Devam Ediyor

“Hatay Soslu Döner” konseptleri ile kendi alanlarında caddelerin liderliğini sürdürdüklerini söyleyen Hot Döner Genel Müdürü. Ercan YILMAZ, yeni bir hamle ile aynı başarıyı AVM’lerde de devam ettireceklerini belirtti. Yeni konseptlerini Diyarbakır Ninova Park AVM’de başlattıklarını ve birçok AVM ile de görüşme halinde olduklarını vurgulayan YILMAZ, son 3 ayda 5 yeni şube açtıklarını ve yıl sonuna kadar en az 10 yeni şube daha açarak 2019’u 65 şube ile kapatacaklarını da sözlerine ekledi. 
HOT DÖNER’İN İLK AVM ŞUBESİ Diyarbakırlılara hizmet vermek için dev kadrosuyla büyümeye ve yatırım yapmaya devam ettiklerini belirten Ninova Park AVM Genel Müdürü Kenan Çetin, AVM’nin ailesine yeni bir üyeyi kattıklarını söyledi. Çetin, “Hot Döner, Türkiye’de AVM olarak ilk bizi tercih etti.  Bu da bizim üyelerimize verdiğimiz desteği ve güveni yansıtıyor”.
YURT DIŞINA AÇILIYORUZ Hedefimiz, sadece ülkemizde değil, kendimize has lezzetimizi yurt dışına da taşımak istiyoruz. Hali hazırda, Hollanda ve Belçika ile Master Franchise görüşmelerimiz son aşamaya gelmiştir. Bu vesile ile uygun lokasyon aramaya başladık bile. Bunun yanı sıra Rusya temaslarımız da sürmektedir.
KENDİ DÖNERİMİZİ ÜRETİYORUZ İnsan sağlığı bizim için önemli! Her türlü gıda üretim proseslerini harfiyen uygulamak koşulu ile hiçbir katkı maddesi kullanmaksızın son derece sağlıklı ve doğal döner üretimini kendimiz yapıyoruz. Hem kendimiz hem de müşterilerimizin gönül rahatlığı ile tükettiği ürünleri sunmak bizim için gurur verici.