27. Franchising Fuarında Eğitim Seminerleri Düzenlendi

CNR Fuar Merkezi’nde Ekim Ayında gerçekleştirilen 27. Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı çerçevesinde, UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Erkan yönetiminde düzenlenen seminer programı katılımcılar tarafından ilgi gördü.
UFRAD ve Media Fors Fuarcılık tarafından CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen ‘Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda UFRAD tarafından seminer programı organize edildi. UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Erkan yönetiminde, fuar alanı içerisinde oluşturulan seminer alanında 4 gün boyunca sunumların gerçekleştirildiği etkinlik kapsamında UFRAD Yönetim Kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda uzman konuşma yaptı.
Fuarın ilk gününde, Digital Partnersdan Sait Tunç Günbey “Geleceğin Ajansı; Data, Tasarım ve Otomasyon Bir Arada” konulu sunumunu yaparak seminerin açılışını yaptı. Ardından Franchise Uzmanı Adly Gamgoum tarafından “Neden Franchise Almalısın, Neden Kadınlar Franchising Sektörü için En Uygun Yatırımcılardır” ve Ekonomi Gazeteciler Derneği Başkanı Celal Toprak, Coldwell Banker Türkiye Genel Koordinatörü Ufuk Şevki ve Pizza Lazza İş Geliştirme Müdürü Ercan Değirmenci tarafından “Zor Zamanları Fırsata Çevirmek” konulu seminer gerçekleştirdi. Fuarın 2’nci gününde ilk olarak Avukat Süleyman Soysal tarafından “Franchise Sözleşmelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler”, Lova Sleep Genel Müdürü Sercan Vurak, Okan Karacan Moderatörlüğünde Lova Sleep Marka Lasmanının gerçekleştirdi. İkinci günün son seminerinde Franchise&Moredan Osman Bilge “Yatırım Kaç Yılda Çıkmalı” konulu seminer ile katılımcılara bilgi aktardı. Fuarın 3. gününün ilk seminerinde Perakende Doktorundan Selim Taşkın “Olağanüstü Dönemlerde Verimlilik İçin İpuçları” Coldwell Banker Türkiye Franchise Satış Koordinatörü Ayhan Kaya “Girişimcinin Yol Haritası” ve Kurumsal Radyo Kurucusu Taha Utku Korkmaz “Markalar İçin Telif Hakları Kanunu, Duygusal Pazarlama ve Kurumsal Radyo” konusunda katılımcılara bilgi aktardı. Fuarın son günü ise Stratejik İşler Danışmanlıktan İsmail Haznedar “Franchise Girişimciliği ve Global Trendler” ve Altın Emlaktan Mustafa Hakan Özelmacıklı “Gayrimenkul Sektöründe Girişimcilik” konulu seminer ile katılımcılara bilgi verdi. Son olarak Franchise & Moredan Mesut Süren Moderatörlüğünde HD İskenderden Erol Işık, Tavuk dünyasından Ömer Albayrak ve Bursa Kebap Evinden Erdal İpekçi “Enine Boyuna Franchising, Doğru Seçim Kazandırır” konulu seminer ile katılımcılara bilgi verdi.  Fuar kapsamında düzenlenen seminerler sayesinde marka yetkilileri ve girişimciler franchising sistemi hakkında bilgi alma fırsatı buldu.