Sampi Pide, 2018’de Kuzey Kıbrıs Magosa Citymall AVM’de!

2018’e hızlı başlayan SAMPİ, Haziran ayının ilk haftasında Kuzey Kıbrıs’ın ilk alışveriş merkezi olan Magosa CityMall AVM’de hizmete açıldı. 30 yıllık tecrübesi ile herkesin beğenisini kazanmış Karadeniz pidesi ve kendine has formülüyle hazırlanan lahmacununu da ada halkına sunuyor. Magosa’dan sonra ilerleyen zamanlarda ise Girne ve Lefkoşa’da leziz ürünlerini sevenleri ile buluşturacak.
SAMPİ, Avrupa’daki ilk şubesini Ocak ayında Danimarka’nın Kopenhag şehrinde açtı. Beklediklerinden çok daha yoğun bir ilgi gördüklerini belirten Sampi Genel Müdürü Ercan Yılmaz, Rusya, Fransa, İngiltere ve Almanya ile de görüştüklerini belirterek SAMPİ’yi gerek yurt genelinde gerekse Avrupa ve Ortadoğu baş­ta olmak üzere tüm dünyada hak ettiği noktaya getirmek ve bilinen en bü­yük pide markası yapma hedefinde olduklarını vurguladı. 2018 için yüzde 50’lik bir büyüme hedeflendiğini de ayrıca belirtti.  

Yeni Sampiler Geliyor
SAMPİ Genel Müdürü Yılmaz, önümüzdeki birkaç gün içerisinde Çerkezköy şubesinin de kervana katılacağını, 2018’de İstanbul ‘un yanı sıra farklı illerde de yeni şubelerin açılacağını müjdeledi. Son dönemde yurdun farklı bölgelerinden çok sayıda bayilik taleplerinin geldiğini ifade etti. Samsun’un geleneksel pidesinin yanı sıra, kendi özel tarifleri ile sundukları lahmacunun da satış rakamlarında ciddi oranda artış olduğunu ve pideleri kadar beğeni aldıklarını söyledi.     

Grubun yeni markası “Simit Ustası”
Yeni konseptleri ‘Simit Ustası’  markası ile de unlu mamul sektöründe büyüyeceklerini söyleyen Ercan Yılmaz, bu alanda da büyüme hedefleri olduğunu kaydederken, geçtiğimiz günlerde İstanbul  Dudullu Metro Corner Avm’de yeni bir şube açtıklarını, ikinci şubenin ise önümüzdeki günlerde hizmete gireceğini belirtti. Grubun gıda sektörüne yatırımlarının devam ede­ceğini dile getirdi.