“Franchise Destek Toplantıları” Markalara Yön Veriyor

MedyaFors Fuarcılık ev sahipliğinde, UFRAD AKADEMİ’nin düzenlediği “Fuardan maksimum fayda nasıl sağlanır” konu başlıklı toplantı MedyaFors Fuarcılık’ın Maslak ofisinde yapıldı.
Geçmiş fuarlarda kazanılan deneyimlerin de paylaşıldığı toplantıya birbirinden değerli markaların üst düzey yöneticileri ve Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak katıldı. Toplantıda Tavada Tavuk markası Pazarlama ve İş geliştirme Direktörü Akın Gürbüz ve Et Evim Steak House kurucusu Servet Keskin de sektörleriyle ilgili deneyimlerini paylaştılar. Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak ise franchise sektörünün bu dinamizminin içinden geçtiğimiz zor günlerde iş dünyasına moral verdiğini, birlik ve beraberlik ruhunu desteklediğini belirtti. Bayim Olur musun fuarının bu anlamda da bir gövde gösterisi olacağını söyleyen Celal Toprak, Ekonomi gazetecileri olarak reel sektörün yanında olmaya, destek vermeye devam edeceklerini söyledi.UFRAD fuara verdiği desteği, katılımcı bilgilendirme toplantılarıyla da sürdürüyor. Franchise Akademisi eğitimlerinde verilen “Franchise Satmak” konusunun bir özeti fuar tarihine kadar gruplar halinde davet edilecek katılımcılara aktarılacak.
Fuar öncesi düzenlenecek toplantılarda eğitimin can alıcı kısımları aktarılıp, katılımcılardan gelen sorular yanıtlanıp, franchise talep arttırıcı yöntemler ve satışa yönelik teknikler paylaşılacak. Bu kapsamda; franchise alan ne bekler, doğru aday nasıl anlaşılır, franchise satan ne verir, doğru satıcı nasıl yaklaşır, franchise tanıtım broşürü ne içermeli, fuar standı nasıl kullanılmalı, ne mesaj vermeli, doğru ve yanlış örnekler, sık yapılan hatalar ve franchise sektörüne dair tüm merak edilenler UFRAD Franchise Akademi yöneticisi Osman Bilge ve Medyafors Fuarcılık’ın deneyimli ekibi tarafından yanıtlanacak.