Ejderha Nefesi Türkiye'de

Yurtdışını kasıp kavuran Dragon Breath isimli ürün artık Ejderha Nefesi markası adı altında ülkemizde yeni iş ortakları arıyor.
Gıda sektöründe hizmet veren marka, ürünlerinin hazırlanması ve tüketimi sırasındaki görsel şölen sayesinde sektördeki diğer gıda maddelerinden farklı bir konseptte yerini aldı. Sloganı 'Eğlenceli Serinlik' olan Ejderha Nefesi markası ürünlerini hazırlarken soluduğumuz havada %78 oranında bulunan azottan faydalanıyor. Sıvı azot tıpta ve birçok ünlü mutfak şefi tarafından günümüzde zaten kullanıldığından sağlığa hiçbir zararının bulunmadığı bilimsel olarak ispatlıdır. Azot gazını sıvılaştıran ve -196 derecelik ısısından faydalanarak ürünleri hazırlayan Ejderha Nefesi ürünlerini tüketirken çıkan buhar tüketenleri şaşkınlıkla eğlendiriyor.
Ürünlerinin dışında sunduğu imkanlar, destekler, uygun franchise giriş bedeli ve yüksek kar marjı ile de dikkat çeken marka, hızla bayileşmeyi hedefliyor. Bünyesine kendisi gibi yenilikleri seven ve bu yeni pazardan faydalanmak isteyen bayiler ve iş ortakları arayan markanın bir parçası olmak isterseniz internet sitelerindeki formu doldurabilir ya da İstanbul, Antalya ve Eskişehir'de bulunan standlarını yerinde inceleyebilirsiniz.