Cream&Chocco Franchise İle Büyümeye Devam Edecek

Ortalama 24 ayda geri dönecek yatırım avantajı, düşük yatırım ve işletme maliyetleri ile siz de Cream&Chocco franchise olarak kendi işinizin patronu olma fırsatını yakalayabilirsiniz. İlk kez 1983 yılında yoğurt ve sütlü tatlı üretimi için kurulan, Batı Ambalaj ve Mespa Soğutma grubunun bir üyesi olan Pastat, zaman içerisinde ürün gamını ve üretim tesisini büyüterek Bahçelievler mevkiinde 3.000 m²’lik bir üretim merkezine ulaşmıştır. Pastat, bu sayede sektörün en önemli endüstriyel tatlı üreticilerinden biri olmuştur. 35 yıllık üretim tecrübesi sonucunda; sektöründe TATLI KAFE konseptinin öncüsü olacak Cream&Chocco’yu CC MAĞAZACILIK A.Ş. çatısı altında kurmuştur. Pastat imalathanesi çatışının altında özel olarak ayrılmış bir bölümde, yoğun geçen Ar-Ge çalışmaları sonucunda markaya özel butik profiterol, magnolya, sütlü tatlı, pasta, waffle, dondurma, sağlıklı içecekler ve diğer sıcak/soğuk içecekler geliştirilmiştir. Üretim ve lojistikteki gücü sayesinde Cream&Chocco’da tam zamanlı “donuk değil taze ürün” parolasıyla devam edebiliyor ve Tatlı Kafelerine her gün taze ürün sevkiyatı gerçekleştirebiliyor.
Sürdürülebilir bir büyümenin, doğru alt yapının yanı sıra doğru yatırımcılarla olacağı bilinciyle, tüm deneme ve alt yapı çalışmaları merkez yatırımlarıyla açılan Yeşilköy, Atakent, Maltepe Piazza AVM Tatlı Kafelerinde tamamladıktan sonra ilk Franchise Tatlı Kafe 2018 yılında Arenapark AVM’de açılmıştır.
Marka Ortağı ve Genel Müdürü Kerem Çiftçi; “2018 yılında büyüme stratejimiz doğrultusunda Mağazacılık kadromuzu alanlarında uzman kişiler ile daha da güçlendirdik. Şirket yatırımlarının yanı sıra doğru yatırımcılarla açacağımız Franchise Tatlı Kafelerle birlikte 2018 yılının sonunda 10 Tatlı Kafe’ye ulaşmayı hedefliyoruz. Siz de emin adımlarla büyümekte olan bu yapıya şimdiden avantajlı bir şekilde iş ortağı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte yürümeye karar verdiğimiz anda başarı, keyif ve karlılık dolu bir sürece girmiş olacağız” diyor.  2018 hedeflerinin yanı sıra 2019 hedeflerinden de bahseden Çiftçi şöyle devam etti: “2019 yılı itibar ile ilk yurt dışı tatlı kafemizi açmayı hedefliyoruz. Yurt içinde ise, öncelikli olarak İstanbul’daki AVM’ ler, işlek caddeler ve hareketli noktaları hedefliyoruz. Markanın prensibi, taze ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden doğru iş ortakları ile Cream&Chocco’yu geniş kitlelere taşımak...”