2019 FRANCHISE REHBERİ

Sayın Firma Yöneticileri,

UFRAD’ın her yıl yayınlanan girişimciler tarafından ilgiyle takip edilen, Franchise Rehberi’nin 2019 yılı hazırlıklarına başlanmıştır.
Ekim ayında gerçekleştirilecek Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda dağıtılacak olan rehberimiz, daha geniş kitlelere ulaştırılmak üzere daha önceki yıllarda olduğu gibi basına, Sanayi ve Ticaret Odalarına, konsolosluklara, yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli kurum ve kuruluşlara, yeni yatırımlar yapmak isteyen girişimcilere de ücretsiz olarak dağıtılacaktır.
Marka sahiplerinin franchise bilgilerine geniş olarak yer verilen rehberde, Franchising sistemi detaylı bir şekilde anlatılmakta, Franchising Derneği (UFRAD)’ın görev ve etkinliklerinden bahsedilmekte ve ayrıca franchise konusunda danışmanlık hizmeti verebilecek firmalar tanıtılmaktadır.
İş kurmak isteyenlerin başvuru kaynağı olarak değerlendirilen Franchise Rehberi’nin bu yıl çeşitli kitapçılarda satışı da söz konusudur. Dolayısıyla 2019 Franchise Rehberi’nde yer almak, franchising ve markalı bayilik sistemiyle büyümeyi amaçlayan tüm işletmeler için son derece verimli sonuçlar getirecektir.
Rehberimizin her sene olduğu gibi bu senede çalışmalarını Golden City Media firması gerçekleştirecektir. Basım hazırlıklarının başladığı şu aşamada, firmanızın, rehberde yer alacak bilgilerinin güncellenmesi için ekteki anket formunu doldurmanızı,  ayrıca firmanızın reklam sayfasının yayınlanmasını istiyorsanız Golden City Media firması ile temasa geçmenizi rica ederim.

Saygılarımızla,

Dr. Mustafa AYDIN
UFRAD Yönetim Kurulu Başkanı

Kuruluşunuza ait bilgiler ücretsiz yayınlanacak olup, ankete markanızın logosuyla birlikte Golden City Media firmasının mail adresine gönderebilirsiniz.
Rehber konusunda sormak istedikleriniz ve gönderileriniz için

Golden City Media
+90 212 320 00 34
info@goldencitymedia.com