Elegance Parfüm

Yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunma hedefiyle, günümüz mağazacılık anlayışına uygun bir biçimde, çok yüksek fiyatlara satılan parfümleri alabilen küçük bir kesimin değil, büyük kitlelerinde güzel kokma isteğine cevap verebilmek için yola çıkan Elegance Parfüm, 15 yıllık kozmetik sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübemizi kullanarak, yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunuyor.

Türkiye 38, Ukrayna 45, Arnavutluk 2, Karadağ 1 olmak üzere 86 şubeyle müşterilerine hizmet veren Elegance Parfümün, mağazanın büyüklüğüne göre değişiklikler olmakla birlikte, ortalama yatırım maliyeti 50 bin Türk Lirasıdır. Elegance Franchising sisteminde bütün enerjinizi mağazaya ayırmadan diğer işlerinizle de ilgilenebilirsiniz. Ürün peşinde koşmak, o parfüm satar mı, bu parfüm kokar mı diye düşünmek ve binlerce ürün stok takibi yapmak zorunda kalmıyorsunuz.  Bu anlamda Elegance Parfümün belirli bir marka değeri, kurumsal alt yapısı, lojistik desteği, hazır müşterileri ve eksizsiz belirli bir sistem ile sektör ve perakende tecrübesi ile çalışan bir firma olmasıdır.

Parfüm alanında gerek yatırım maliyetleri, gerek karlılık oranları ve yaptığınız yatırımın geri dönüşünü diğer sektörlerde yapılan yatırımlar ile de kıyaslayınca parfüm alanında franchising almanız doğru olacaktır.