Hızlı ve Kolay Çözüm: Atılım Yazılım

Aybit-POS yazılımı her büyüklükteki gıda ve perakende alanlarında kullanılabilecek hızlı, kolay ve hemen hemen herkesin rahatlıkça kullanılabileceği bir yazılımdır.
Şube yönetimi yapan franchise firmalarına 2 farklı sistem sunmaktayız. Şube yönetimlerini dilerlerse Online veya offline yapabilirler. Uygun altyapılarına göre farklı lokasyonlardaki şubeler ile merkez arasındaki ilişkiyi kolaylıkla kurarak, etkin ve hızlı bir yönetim sağlıyoruz. İnternet erişiminden bağımsız olarak çalışan şubeler için tüm işlemleri kesintisiz olarak devam ettirebiliyoruz. İnternet erişimi olduğu anda verilerin senkronizasyonunu çift taraflı olarak iletebilmekteyiz
Aybit-POS yazılımında farklı yeniliklerinin başında yeni nesil teknolojik alt yapı mevcuttur. Bu sayede hem şubeler arası kontrol hem de farklı  platformlarla haberleşmelerini sağlıyoruz. YemekSepetin’den gelen siparişleri ve müşteri bilgileri otomatik olarak Aybit-POS’a aktarabilirler. Bir diğer özellik ise kendi web siteleri ve mobil uygulama entegrasyonudur.  YemekSepeti ve kendi web site entegrasyonu sayesinde işletmedeki siparişleri tek bir yerden görmeye imkan sağlamaktayız.
Müşteri portföyümüz  restoran, kafe, paket servis  ve konuk ağırlama üzerine faaliyet gösteren firmalar başta olmak üzere perakende satış üzerine faaliyet gösteren tüm firmaları kapsamaktadır.  Bu sektördeki bazı referanslarımız Pizza Taxi, XL Burger, Çikolata Dükkanı –Asuman,  Cadde Katık, Haszade Kahvecisi, Baskqet Steakhouse, Kebap Diyarı, Şehr-i Adana Kebap, Atmosfer Fırın, Çikolata Diyarı gibi firmalardır. Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz diğer sektörlerle birlikte 3.500 civarında müşterimiz mevcuttur.