Ufrad Üyeleri Geleneksel İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

UFRAD Franchising Derneği’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu Geleneksel İftar Yemeği’nin 27’ncisi UFRAD üyesi Bursa Kebap Evi ev sahipliğinde 5 Haziran tarihinde gerçekleştirildi.  

Bursa Kebap Evi Vadi İstanbul AVM’de düzenlenen iftar yemeğinde, UFRAD Franchising Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, asil ve destekçi üyelerle birlikte birçok marka UFRAD Franchising Derneği’nin misafirleri olarak ağırlandı.
İftar Yemeğinin ardından, misafirlere hitaben bir konuşma yapan Genel Başkan Dr. Mustafa AYDIN “Ürettiğimiz her şeyi ihraç etmek zorundayız. Satamayacağım bir malın üretimini yapmanın da anlamı yoktur.  İhraç etmek için de dünyayı tanımak zorundayız. Dünya ile rekabet edebilmek için de, dünyanın nasıl bir konsepte büründüğünü, hangi ürün kalitesinin nasıl yapıldığını bilmemiz gerekir. Bununda en önemli konusu; dünya ile entegre olmaktır” dedi.
Genel Başkan Dr. Aydın,  Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı, çalışanları ve davetlilere teşekkürlerini sunarak konuşmasını sonlandırdı.