Newjoy Yatırımcısıyla Birlikte Büyüyor

Dünya markası olma vizyonuyla hareket eden ve marka stratejisini bu doğrultuda belirleyen Newjoy, bebek ve genç mobilyası pazarında hızla büyüyor. Yalın ve çevreci üretim anlayışı, kaliteli ve sağlıklı ham madde kullanımı ile uluslararası kalite standartlarında üretim gerçekleştiriyor. Başarılı franchise sistemiyle hızla büyüyen ve 40 ilde 70 konsept mağazaya ulaşan Newjoy, tüketicinin güven duyduğu ve sektörün aranılan markaları arasında geliyor.

Yurtdışı pazarlarında büyüme stratejisi izleyen, sürekli yeni ve alternatif pazarlar arayışında olan Newjoy, bir çok farklı coğrafyada yatırımlar yapıyor. Cezayir, Libya, S.Arabistan, Kuveyt, Dubai ve B.A.E. gibi Ortadoğu ülkelerine ihracat gerçekleştiren marka, Güney Kore, Malezya, Tayland, Çin ve Vietnam gibi Uzakdoğu ülkelerinde de söz sahibi. Yurt içinde ve dışında güçlü franchise ağıyla başarılı bir mağazalaşma atağında olan Newjoy, fonksiyonel ve şık tasarımlarının yanında yenilikçi tavrıyla da sektörde öne çıkıyor. Dünya’da değişen trendleri ve mobilyada moda algısının gidişatını, kendi bakış açısına göre şekillendiren marka, bebek ve genç mobilyası adına özgün tasarımlara imza atıyor.

Güçlü franchise sistemiyle mağazalaşma atağında…
Kaliteli, fonksiyonel ve modern tasarımlarıyla 30 ülkede, 100 şehirde, 150 noktadan gençlere ve ebeveynlere ulaşan Newjoy, yatırımlarına yurt içinde ve yurt dışında devam ediyor.

Karlı yatırım fırsatları ile yatırımcısının yanında…
Yatırımcısıyla kol kola büyüyen Newjoy, teknolojik alt yapısı, geniş ürün-fiyat alternatifleri ve yapmış olduğu yatırım danışmanlıklarıyla güçlü bir franchise sistemine sahip. Hızla büyüyen marka değeri ve kaliteli üretimiyle bebek ve genç mobilyasında uzmanlaşan Newjoy, yatırımcısını destekliyor ve bölge koruması, lokal tutundurma çalışmaları, pazarlama aksiyonları, eğitim ve dekorasyon destekleriyle yanında yer alıyor. Markanın yatırımcıdan beklentisi, perakende tecrübesi, markayı temsil edebilecek yeteneğe ve bilgi birikimine sahip olması… Newjoy ailesinin yeni üyesi olmak isteyen girişimciler, başlangıç bedeli ve royalty olmadan karlı bir yatırıma adım atıyor.