Minikeyf, Lezzeti Dışında Saklı

Minikeyf Türkiye’de bir ilk olan yenilebilir kurabiyeli fincan, aromalı Türk kahvesi, şekerleme ve kahve sunum ekipmanlarını tüketicinin beğenisine sunan, İstanbul’da kurulmuş Fonte Group’a ait tescilli bir gıda markasıdır.

Minikeyf bir Fonte Group markasıdır
Fonte Group kurucusu Ömer Dursunlar ve profesyonel ekibi ticari faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek, ülkemizdeki seçkin işletmelerin tedarikçisi konumuna gelmiştir. Özenle seçilmiş doğal ve katkı maddesi bulunmayan tüm lezzetleri en masum halleri ile doğrudan sizlere ulaştırmayı hedeflemiştir.

Minikeyf Kurabiyeli Fincan
Türkiye’de bir ilk olan, dolgun ve hoş kokulu kurabiyeden yapılmış kahve fincanını sizler için geliştirdik. Tarihten bu yana her birimizin vazgeçilmezi olan, damak tatlarımızda yer alan kahve alışkanlığımızı gizemli hale getiriyoruz. Birbirinden leziz aroma çeşitlerimiz ile içeceğinizi (kahve, salep, sıcak çikolata ve nicesi)  kurabiyeli fincan veya bardaklarımıza dolduruyor, bir yandan içeceğinizi tüketirken bir yandan fincanının tadına bakabiliyorsunuz. Evet yanlış okumadınız, yiyebileceğiniz bir fincan üretiyoruz!

Minikeyf Türk Kahvesi
Dünya üzerinde telvesi ile sunulan tek kahve çeşidi Türk Kahvesini, nesilden nesile geleneği bozmadan muazzam kokusu ve tadı ile sizleri buluşturuyoruz. Özenle seçilerek havanda dövülen Dibek Kahvesine yeni tat ve aromalar ekleyerek her zevke hitap etmesini amaçlıyoruz. Kahve severlerin her yudumda aynı hazzı alacağını garanti ediyoruz!

Minikeyf Şekerleme
Rengarenk şekerleri, çakıl taşı drajeleri üretiyor, içerisinden çıkan neşeye eşlik etmenizi sağlıyoruz. Tamamıyla özel atölyelerimizde el emeğine maruz bıraktığımız şekerlerimizi sizi cezbetmesi için üretiyoruz. Ambalajını açmanız ile birlikte ortalığa yayılan şirin kokusu iştahınızı kabartacak, ağıza atıldığı an itibariyle tiryakisi olacağınızı biliyoruz. Kendinizi ve misafirlerinizi şaşırtın!

Atölye34
Minikeyf Fincan, Türk Kahvesi ve Şekerlerinize kavuştunuz fakat nasıl sunacağınıza karar mı veremediniz? İhtiyaç duyacağız kahve sunum ekipmanlarını özel atölyemizde üretiyor, sağlıya zarar vermeyen üretim sözümüz ile masalarınıza ulaştırıyoruz. Birbirinden farklı özgü tasarım ve modelleri ile sunumlarınız artık bir başka hal alıyor. Kendi tarzını oluşturmayı sevenlere!

Ürünlerimiz özenle seçilmiş, üst kalite malzeme ve ambalajlarla en hızlı ve en lezzetli halleriyle sizlere ulaştırılmaktadır. Gıda ürünlerimize ilişkin tahsis ettiğimiz özel depolarımızda paketleriniz hazırlanmakta olup çevre koşullarından etkilenmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Ürünlerimizin tamamı T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı sertifikasına sahiptir.

Eşsiz ürünlerimizi cafe, pastane, restaurant, turizm tesisleri, okul, kamu kurum ve kuruluşlarının gereksinimleri doğrultusunda hazırlayacağımız özel fiyat ve avantajlar ile sunmaktayız.