26. Franchising Fuarında Eğitim Seminerleri düzenlendi

CNR Fuar Merkezi’nde Ekim Ayında gerçekleştirilen 26. Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı çerçevesinde, UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Erkan yönetiminde düzenlenen seminer programı katılımcılar tarafından ilgi gördü.

UFRAD ve Media Fors Fuarcılık tarafından CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen ‘Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda UFRAD tarafından seminer programı organize edildi. UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Erkan yönetiminde, fuar alanı içerisinde oluşturulan seminer alanında 4 gün boyunca sunumların gerçekleştirildiği etkinlik kapsamında UFRAD Yönetim Kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda uzman konuşma yaptı.

Fuarın ilk gününde, Stratejik İşler Danışmanlıktan İsmail Haznedar “Global Trendler ve Büyüme Stretejisi konulu sunumunu yaparak seminerin açılışını yaptı. Ardından Avukat Ali Çetinkaya Dubai Yatırım Mevzuatı” ve ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay “Uluslararası Bir Marka Çatısı Altında Gayrimenkul Danışmanlığı Yapmak” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.

Fuarın 2’nci gününde ilk olarak Digital Partners CEO’su Sait Tunç Günbey “İnternet Reklamı Trendleri ve Yeni Reklam Modelleri”, Avukat Süleyman Soysal “Franchise Sözleşmesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler”, Franchise More & Danışmanlık’dan Osman Bilge “Kim Franhise Vermeli, Kim Franchise Almalı” başlığı altında sunum yaparken, son olarak TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan “Türkiye’nin Yükselen Yıldızı TAB Gıda” konulu seminer ile katılımcılara bilgi aktardı.

Fuarın 3. gününün ilk seminerinde Golden City Media Alpay Erüs Moderatörlüğünde, 1453 Osmanlı Kahve Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Deniz, Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Genel Müdürü Ali Uğur Soytürk, Kocatepi Kahve Evi Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Toraman ve Davit People Coffee Genel Müdürü Kerim Mamak tarafından “Kahve Zincirlerinin Sektöre Bölgesel Bakışı ve Zincir Marka Olmanın Önemi” anlatıldı. İstanbul Aydın Üniversitesinden Prof. Dr. Sedat Aybar “Küresel Ekonomi’de Türkiye’nin Yeri”, Coldwell Banker Türkiye Başkanı Gökhan Taş “Girişken Olmak İle Girişimci Olmak Arasındaki Fark”, MNG Yönetim Hizmetleri Aydoğan Süer “AVM’lerde Kiralama Stratejisi” konularında katılımcılara bilgi verirken son olarak Franchise Uzmanı Adly Gamgoum “Neden Franchise Almalısınız” konusunda katılımcılara bilgi aktardı.

Fuarın son günü ise Altın Emlak Kağan Bahçekapılı “Gayrimenkul Sektöründe Girişimcilik”, Kasap Döner Erol Işık “Franchise Sisteminin Avantajları” konusunda bilgi verdi. Daha sonra JCI İstanbul Gökhan Ahmet Tunalıgil Moderatörlüğünde , Pidehor Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş, 3D Mini Selfie Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Yüceer, Yomumu Frozen Yoğurt Yönetim Kurulu Başkanı Özcan İçli, Burger Sound Yönetim Kurulu Başkanı Emir Çil ve Mapaktif Genel Müdür Yardımcısı Hakan Bağcı “Enine Boyuna Franchising” konusunu konuştular. Bursa Kebap Evi Genel Müdürü Tamer Dönerkaya “7 Yılda 25 Kat büyüme” ve  son olarak, Perakende Doktoru  Selim Taşkın “Karlılığı Artırmak;Müşteri Deneyimi Çözümü” seminer ile katılımcılara bilgi verdi. Fuar kapsamında düzenlenen seminerler sayesinde marka yetkilileri ve girişimciler franchising sistemi hakkında bilgi alma fırsatı buldu.