L’actone’de Florida Çıkarması

Ünlü kozmetik ve parfüm markası L’ACTONE, ABD’nin Florida eyaletindeki ilk mağazası için çalışmalara başladı. Franchise sistemiyle büyüyen L’ACTONE’nin en büyük hedefi ise Türkiye…

Konsepti ABD’de oluşturulan, ürünlerini ise bünyesindeki Fransız uzmanlarla geliştiren ünlü kozmetik ve parfüm markası L’ACTONE Perfume & Beauty Care, ABD’nin Florida eyaletindeki ilk mağazasının açılışı için harekete geçti.

HEDEF 2023’TE EN AZ 200 ŞUBE
Konuyla ilgili bir açıklama yaparak markalarının beklediklerinden çok daha büyük bir ilgi gördüğünü, ABD’deki birçok eyalette mağaza açılışları için görüşmelerinin sürdüğünü ifade eden L’ACTONE Perfume & Beauty Care Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman AKAT, “L’ACTONE, A kalite ürünler üreterek müşterinin sadakatini ve beğenisini kazanmış ithal parfüm markası. Markanın temellerini ABD’de Fransız kozmetik ve parfüm uzmanlarıyla birlikte attık. Şimdi de franchise sistemiyle büyümeyi planlıyoruz. Hedefimiz, L'ACTONE Perfume & Beauty Care markasını, mağaza konsepti dışında kiosk konseptimiz ve ürünlerimizi ABD, Avrupa ve Ortadoğu baş­ta olmak üzere tüm dünyada ve Türkiye’de hak ettiği noktaya getirmek ve bilinen en bü­yük parfüm ve kozmetik ürünlerini yapmak. Dünyanın her köşesinden franchise talepleri alan bir marka olarak 2023 yılında yurt içi ve yurt dışında en az 200 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

KOKU TESTİ İLE GERÇEK KOKUNUZU BULUN
Kısa bir süre önce Bursa ve Isparta’da yeni şubeler açtıklarını hatırlatan Ali Osman AKAT, “L’ACTONE Perfume &Beauty Care olarak parfüm sektörünü yepyeni bir parfüm markası ve benzersiz bir mağazacılık konseptiyle tanıştırdık. Dünya’da ve Türkiye’de bir ilk olan koku arındırma kabini ve kişisel koku analizi testi uygulamalarıyla müşterilerimize farklı ve akıllı bir kozmetik alışverişi deneyimi sunuyoruz. Hedefimiz Türkiye’de 81 ilde yer almak ve her ilde mağaza ve AVM’lerde kiosk’lar oluşturmak. İstanbul’daki mağaza sayılarımızı arttırmayı, en prestijli caddelerde en iyi şekilde yatırımlar yapmayı hedefliyoruz. Özellikle yurt dışı projelerine daha fazla ağırlık vererek satış hedeflerimizi artırmayı, yeni bağlantılar ile henüz yatırım yapmadığımız birçok ülkede mağazalarımızı açmayı planlıyoruz” dedi.