Narlog Lojistik

Narlog Lojistik, 2013 yılından bu yana, soğuk zincir taşımacılığı konusunda uzman ekibi ile birlikte gıda firmalarına depolama ve nakliye hizmeti vermeye devam ediyor. Lojistik sektöründe on yılı aşkın tecrübesini kendi markası altında sektöre katmak isteyen Narlog Lojistik kurucusu Şükrü Anar, girişimcilik kariyerinden önce gıda sektöründeki lider firmaların soğuk zincir taşıma operasyonlarını yönetti. Sektörde var olan butik hizmet açığını fark eden ve bu açığı kapatmak hedefiyle yola çıkan Anar, ''Narlog'un kısa zamanda konu ile ilgili firmaların da dikkatini çektiğini ve firmaların sektörde aranılan hizmet kalitesini Narlog'ta bulduklarını'' belirtiyor.
Narlog Lojistik, işbirliği içerisinde bulundukları müşterilerine, tamamı özmal ve frigolu (-18 C /+4 C çift rejim) araçlardan oluşan filosu ve plasiyer tecrübesi bulunan kadrosu ile hizmet vererek büyümeye devam ediyor. Öncelikli faaliyet alanı franchise lojistiği olmakla birlikte sürekliliği olacak parsiyel hizmetleri de sunan firma İstanbul, Ankara, Konya ve İzmir’de bulunan Narlog Lojistik soğuk hava depoları ile Türkiye’nin 71 iline soğuk, donuk ve kuru dağıtım hizmeti sunuyor. 2017 yılında soğuk hava depolarının sayısını arttırmayı hedefleyen Narlog, var olan depoları ile firmalara depolama hizmeti de sağlıyor. Soğuk zincir gıda lojistiği konusunda bilinçli ve eğitilmiş ekibi ile etkin planlama yapıp taşıma ve depolama koşullarına maksimum önem gösteren Narlog, müşteriye sağladıkları hızlı ve ideal hizmetin yanı sıra firmaların lojistik maliyetlerini de azaltarak onların kar elde etmesini sağlıyor.

Araç İçerisindeki Isı, Kontrolümüz Altında
Soğuk zincir lojistiği; hangi gıdanın hangi derecelerde depolanacağı ve dağıtılacağı, dağıtım yapacak aracın özelliklerinin uygunluğu, aracın modeline kadar her türlü unsurun göz önünde tutulması gereken bir sektör.

Narlog Lojistik filosunda bulunan tüm araçların içindeki ısı sensörleri de ayrıca ARVENTO araç takip sistemiyle takip ediliyor. Hizmet verdikleri firmaların ürünlerinin sağlıklı ve hijyenik bir şekilde taşınmasının önemli olduğunu asla unutmadıklarını belirten Anar, araç içerisindeki ısının belirlenmiş limitlerin altına düşmesi söz konusu olduğunda sistemin otomatik olarak merkezi birimleri alarmla uyardığını ve gerekenin en kısa zamanda yapıldığını ifade ediyor.
Narlog Lojistik, araç soğutucu üniteleri ve kasaları kalite standartlarına uygun şekilde sektörlerinde lider firmalardan temin ediyor. Müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda zamanında ve söz verilen koşullarda hizmet vermekle sorumlu olduklarının altını çizen Anar, 7/24 ulaşılabilen operasyon ekibi ile taleplere cevap veriyor.